Tvarus verslas – pirmiausia yra šiuolaikinis verslas. Toks kasdien stengiasi būti ir UAB „Parsekas“. Keldamas sau vis aukštesnius reikalavimus bei apmokydamas savo darbuotojus – siekia žalesnės aplinkos, kuri yra visų mūsų namai už kurių ateitį esame atsakingi patys.

Viena pirmųjų tvarumo sąvokų buvo apibrėžta dar 1987-ais metais Jungtinių Tautų ataskaitoje, tad galima pasidžiaugti, kad per gana trumpą laiko tarpą buvo pasiekta labai daug. UAB „Parsekas“ pradėjęs veiklą 2003-ais metais taip pat iškart rėmėsi tvarumo idėjomis, kurias galima būtų laikyti pamatinėmis įmonėje. Harmonijos tarp visuomenės bei gamtos palaikymas – kasdienių pastangų reikalaujantis darbas, tačiau mūsų įmonei – keliantis tik geriausias emocijas, kadangi suvokiame tvarumo idėjų svarbą bei jo galimybių pritaikymą versle.

Tvarumas mūsų įmonėje apima visus tris svarbiausius komponentus:

  1. Aplinkos tvarumą
  2. Socialinį tvarumą
  3. Ekonominį tvarumą

Tai – kasdieninius procesus derinantis konceptas, kuris skatina lanksčiai reaguoti į pokyčius visose trijose sferose. Aplinkos apsauga, ekonominis vystymasis bei socialinė plėtra – atsakingo verslo komponentai, kurie prisideda prie kiekvieno žmogaus gyvenimo kokybės. Net ir teikdami paslaugas verslui, tikime, kad geriname visų lietuvių, o tuo pačiu ir kitų pasaulio šalių gyventojų kasdienybę.

Susisiekite